شنبه 13 خرداد 1402

برگزاری نشست خبری جشنواره گفتمان خدمت

در نشست خبری مسئولان برگزاری جشنواره گفتمان خدمت مطرح شد:
گفتمان خدمت، باطل السحر جنگ روانی و سایبری و ترکیبی دشمن برای سیاه نمایی و ناامیدی مردم از اسلام و انقلاب

حجت الاسلام و المسلمین هاجری رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران به عنوان یکی از ارکان اصلی رشد جامعه هستند و می‌توانند در برابر گفتمان سیاه نمایی دشمن،نشاط و امید را در فضای عمومی، افشانه کنند.
وی خطاب به نمایندگان رسانه استان اظهار داشت: صحنه های زیبایی را که خادمان جهادی در خدمت خالصانه و بی ریا به مردم و محرومان در اقصی نقاط کشور آفریدند،به نحو موثر به اطلاع عموم برسانید.
هاجری در ادامه افزود: جشنواره خدمت، در سال اول که آزمایشی انجام می‌شود به بازتاب فعالان تبلیغی_جهادی روحانیون و طلاب حوزه‌های علمیه اختصاص دارد ولی انشاالله در سالهای آینده، خدمات همه گروه ها و خیرین، اعم از طلبه و غیر طلبه را پوشش میدهد.

وی همچنین اهداف اصلی جشنواره را شناسایی و معرفی مجاهدت های خاموش و نیز ارتباط و هم افزایی خادمان افتخاری ملت ایران عنوان کرد و گفت: برگزیدگان خدمت در این جشنواره معرفی و تقدیر می‌شوند و گزارش ها، مستندات و تصاویر فعالیت آنان در قالب مجموعه کتاب عکس به تفکیک استان منتشر می‌شود.

وی در پایان گفت: یکی از مزیت‌های برگزاری این جشنواره ارتباط و انتقال تجارب گروه ها و گسترش طرح ها و ایده های خوب خدمت، در کشور می‌باشد.
در ابتدای این جلسه، آقای مومنی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان مرکزی و دبیر جشنواره استان گفت: در این جشنواره ۱۴۶ مرکز نیکوکاری با محوریت طلاب و اعضای هیئت امنا و اعضای اصلی روحانیون خواهر و برادر فعال شدند.

وی افزود: این جشنواره با ۵۰ غرفه همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) به مدت سه روز در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به صدا درآمدن زنگ گفتمان خدمت در سطح مدارس استان، برگزاری مسابقات فوتسال با محوریت طلاب و روحانیون، برگزاری شب شعر گفتمان خدمت و مسابقه نقاشی کودکان، بازدید از منزل طلبه های شهید و رایحه خدمت و پخش مراسم افتتاحیه جشنواره در شبکه شاد را از مهمترین اقدامات این جشنواره عنوان کرد.

پیشنهاد ما به شما

اولین شب خاطره گفتمان خدمت در استان مرکزی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *